Których węzłów n8n agenci AI używają najczęściej i które triggery je uruchamiają?
Najczęściej używany węzeł w workflowach n8n budowanych przez AI to Code, obecny w 73% workflowów z ostatniego tygodnia. Dalej HTTP Request (58%) i Webhook (50%). Mediana rozmiaru workflowu to 7 węzłów.
- Ostatnia aktualizacja
- 25.09.2026
- Okno danych
- 7–13.09.2026
- Autor
- Romuald Członkowski
- Code73%
- HTTP Request58%
- Webhook50%
- IF36%
- Schedule Trigger23%
- Respond to Webhook18%
- Edit Fields (Set)17%
- Manual Trigger17%
- Postgres15%
- Execute Workflow Trigger14%
- Execute Workflow13%
- Google Sheets10%
- Data Table10%
- Telegram7%
- Wait6%
Pierwsza trójka to narzędzia ogólne: kod, wywołanie API i wejście przez webhook. Integracje z konkretnymi aplikacjami pojawiają się niżej, z Google Sheets, Postgresem i Telegramem na czele. Wywołanie innego workflowu ma 13% workflowów, więc kompozycja z sub-workflowów jest standardem.
Triggery: Webhook 45%, harmonogram 20%, zdarzenie w aplikacji 19%, ręczny 14%, formularz 2%. Webhook uruchamia połowę workflowów budowanych przez AI, co oznacza, że n8n służy tu głównie jako warstwa integracyjna między systemami.
Korpus liczy 1 074 627 workflowów zbudowanych lub zmienionych przez agentów AI od marca 2026; udziały w tabeli dotyczą workflowów z ostatniego tygodnia, a historia poniżej pokazuje, jak zmienia się czołówka z numeru na numer.
Historia
Jeden wiersz na numer tygodniowy. Tabela rośnie z każdą aktualizacją.
| tydzień | #1 | #2 | #3 | #4 | #5 |
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-W37 | Code 73% | HTTP Request 58% | Webhook 50% | IF 36% | Schedule Trigger 23% |
| 2026-W36 | Code 73% | HTTP Request 53% | Webhook 47% | IF 32% | Schedule Trigger 24% |
| 2026-W35 | Code 74% | HTTP Request 60% | Webhook 55% | IF 34% | Schedule Trigger 24% |
Metodologia · Dane i wykresy można wykorzystywać, podając źródło (CC BY 4.0).